Tasarruf, Birikim ve Kişisel Gelişim İpuçları


Zengin Olma Yolunda Yılmamak

Herhangi bir şeyi yapamamak için kuvvetli mazeretleri olanlar bu adamın hayatına bir baksınlar. Onun hayatını izledikten sonra ya yapacak, ya da utanacaklardır.
Anahtar sözcükler: kararlılık, azim, kişisel gelişim, yılmamak, borçtan kurtulma kararlılığı, asla vazgeçmemek, zengin olmanın yolu, yılmamak


Kriz Zamanında Maliyet Düşürme ve İsrafla Mücadele

Bir şirketin en gizli, en etkili silahı, satılan malın maliyetini düşürmektir. Ucuza yapmak, alırken kazanmaktır. Rakiplerden daha düşük maliyete sahip olabilmek çok güçlü bir pozisyondur.
Anahtar sözcükler: kriz, israf, tasarruf, maliyet azaltma, maliyeti, düşürme, ekonomi, karlılık


Sorunların Kontrolünü Ele Alma

Enerjinizi doğru kullanmak, zamanınızı iyi değerlendirmek, gerektiğinde odaklanabilmek, kendi belirlediğiniz ölçütler kapsamında başarılı olabilmek, bunlar o kadar da zor süreçler değil. Gayet savunmasız durumdasınız, hayat üzerinize geliyor, borçlarınız almış başını gidiyorsa bu yazı tam size göre.
Anahtar sözcükler: kontrolü ele almak, sorun çözme, süreç yönetimi, başarı, hayatta başarı, kriz yönetimi, kriz yönetiminde entropi, kontrolü ele alma, hayatın kontrolünü ele geçirme, kontrolü ele alma ve sorun çözme, evde kriz yönetimi, yönetimde sorun çözme süreci, sorun çözme süreçleri, farklı para kazanma yolları, gelişim ve bilişim kitapları, sorun kavramı ve çözme süreci


Parası olanlara 'iyi faiz' geliyor

Şu günlerde borçlanmayınız. Kredi kullanmanızı gerektirecek işlere girmeyiniz. Borçları azaltmaya çalışınız. Çünkü artan faizlere ek olarak nakde sıkışan alacaklılar (banka, firma, şahıs) sizi zorlamaya kalkacak. "Fiyatlar artacak şimdiden borç harç satın almak iyidir" dolduruşuna gelmeyiniz.
Anahtar sözcükler: ekonomi, kriz, nakit akışı, yatırım piyasaları, yatırım, faiz


Durgunlukla Savaşta 10 Anahtar

"Piyasada Para Dönmüyor, Yaprak Kımıldamıyor" Diyen Ticari İşler İçin Durgun İşleri Canlandırma ve Para Kazanma Yolları
Anahtar sözcükler: piyasa durgunluğunu aşmak, işleri canlandırmak, nakit sıkıntısını aşmak, likidite sorununun çözümü, piyasa canlılığı


En Hesaplı Telefon Tarifeleri

İletişim masraflarımız genellikle yıldan yıla artar. Uygun tarife ya da yeni teknolojilerle aynı sürelik konuşmaya daha az ücret ödemek mümkün. İletişim giderlerinde yapılabilecek bir iyileştirme ile başka ihtiyaçlara daha fazla para kaydırabilir hale gelinebilir.
Anahtar sözcükler: telefon, hesaplı telefon görüşmesi, voip, skype, sip, gizmo, gizmo5, gizmo project


Para Kazanma İpuçları

Para sahibi olmak bir şans değil. Zengin olmanın, oturduğunuz yerden paranın size doğru akmasını izlemenin yolları var. Kolayca para sahibi olabilir, kazandıklarınızın erimesini değil giderek artmasını sağlayabilirsiniz.

Şip Şak Çeviri - Kaliteli Teknik Akademik Ticari ÇeviriAnahtar sözcükler: tasarruf, yatırım, birikim, israf, müsrif, tutumluluk, tutumlu olma

Bir F Network Sitesidir.