Internette Kolay Para Kazanarak Ek Gelir Elde Etme Adımları


Internetten nasıl kolay para kazanılır, evde kolay para kazanmak için uygun bir yol var mı diyenler için. Tek yapmanız günde birkaç kez bu siteye girmek ve 1-2 dakika ayırmak...

Internette para kazanmak için çeşitli yollar var. Mesela sitenizde ürün tanıtımları yapmak, reklam almak ya da siteniz yoksa anketlere katılmak, reklam epostaları almak, ilgi alanınızdaki reklamları incelemek gibi.

Bu yazıdaki örnek yöntem iyi ödeme yapan Adbux sitesinden... Adbux.org'a üye olduktan sonra kullanıcı adınızla siteye girip, size gelen site tanıtımlarını belirtilen süre boyunca (3 ile 30 saniye arası) incelemek hepsi o. Marka bilinilirliği oluşturmak ya da abonelik kapmak isteyen firmalar, siteleriyle ilgilenmeniz karşılığında adbux.com aracılığıyla size ödeme yapıyor.

Adbux'ın reklamveren yoğunluğuyla şimdilik ayda 200-300$ ek gelir elde etmek ve her ayın 15'inde biriken paralarınızı çek şeklinde, ya da paypal aracılığında banka kartınıza para transferi şeklinde almanız mümkün. Zamanla geliriniz çok daha fazla artacaktır tabii.

Sitenin bir de forumu var. Burada kullanıcılar deneyimlerini paylaşıyor, yeni kullanıcılara yardımcı oluyorlar. Ayrıca amatör reklam verenler de verdikleri reklamların bütçelerinden burada bahsediyorlar.

Site oldukça hareketli. Gün içinde değişik saatlerde yeni reklamlar beliriyor. Reklam başkalarınca tüketilmeden tıklayarak gelirinizi daha da arttırabiliyorsunuz.Üye olmak ise kolay.

Para kazanmak için öncelikle http://adbux.org/?r=parakazanma adresine tıkladığımızda ilk resimde görülen adbux.org anasayfasına ulaşıyoruz.

Burada, resimde kırmızı ile işaretli yerdeki Join AdBux tuşuna tıklayarak kayıt olma ekranına geçeriz:

üye olmak için siz de tıklayın şimdi
(Buraya tıklayarak üye olmanız durumunda benim alt üyem olmuş olacaksınız. Bunun size herhangi bir dezavantajı bulunmuyor, sizlere de üye olduktan sonra başkalarını üye yapabilmeniz için böyle bir link verilecek)2. resimde görüldüğü gibi bu ekranı dolduruyoruz şimdi:

Username yazan yere eposta adresimizdeki gibi kullanıcı adımızı giriyoruz. Ama boşluk bırakmadan ve 'ı ş ğ ç ö ü' gibi bize özgü harfleri kullanmadan. Mesela, 'aysedemir', 'fatmanarin', 'mehmetoz' gibi bir kullanıcı adı...

İkinci olarak çok basit olmayan bir şifre seçip 'Choose Password' yazılı boşluklara giriyoruz.

E-mail Address yazan yerlere de gene iki kez eposta adresimizi giriyoruz. Sistemin iki kez sormasının sebebi doğru yazdığımızdan emin olmak için.

Your Country kısmındaki menüden de ülkemiz'in ingilizcesi olan 'Turkey'i seçiyoruz.

Referer kısmına boşluksuz, bitişik şekilde parakazanma yazdıktan sonra,

Security Code boşluğunun yanındaki kırmızı harf ve rakamları ilgili boşluğa giriyoruz. Bu tür kodları genelde kötü amaçlı yazılmış otomatik programları durdurmak için yapıyorlar. Programlar grafik şeklinde verilmiş kodu göremedikleri için sistemi kurcalayamıyor, şifremizi çalmaya uğraşamıyorlar...

Son olarak 'Terms of Service' yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyip 'Send Verification E-mail' tuşuna tıklıyoruz.


Bu noktadan sonra mektuplarımıza baktığımız eposta sitesine (hotmail, yahoo vs.) girmemiz ya da eposta okuma programımızı (outlook, thunderbird, vs.) açıp bize gönderilecek onaylama mektubunu bekliyoruz. 1-2 dakika içinde gelecektir. Bu mektuptaki adrese tıklayınca ise artık hesabımız aktifleşmiş olacak.

Para kazanmaya başlayabiliriz artık. Ama önce paramızı nereye göndereceklerini ve ilgimizi çeken reklam türlerini belirtelim ki para kazanmanın bir anlamı olsun:Profilimizde, parayı alabilmek için Adımızı ve Soyadımızı kontrol ederek doğru bir şekilde giriyoruz. Yalnız site yabancı olduğu için gene "ı ş ğ ç ö ü' harflerini kullanmayarak. İsmimizde bu harfler geçiyorsa en yakın karşılıkları olan 'i s g c o u' 'yu kullanmalıyız.

Sistem eposta adresimizi kendisi girecektir; kontrol edip geçelim.

Street address yazan yere kısa ve açık bir şekilde adresimizi ilçe dahil girelim. Bir ilçede yaşamıyorsak, büyükşehirde bağlı olduğumuz semt ya da mahalleyi girmeye gerek yok. Posta kodu o işi görüyor zaten. Gene Türkçe harf kullanmamaya özen gösteriyoruz.

City yazan yere İlimizi giriyoruz.

State kısmı bizim için geçerli değil. Neyse ki eyaletlere bölünmedik. Buraya '-' eksi işaretini koyup geçiyoruz.

Zip/postal code yazan yere posta kodumuzu giriyoruz.

Payment Method'da ödeme yapılma şeklini seçiyoruz. Burada, eğer yoksa bir ara verip hemen bir alertpay hesabı açabilirsiniz. Eğer AlertPay hesabınız varsa, burada Alertpay'i işaretleyip aşağısına da Alertpay hesabınızın eposta adresini girmelisiniz

Minimum payout kısmı ise hesabınızda ne kadar birikince size gönderilme işlemi başlatılacağını belirtir. 10$ birikince gönderilmesini istemek başlangıç için iyi.

Şifremizi değiştirmeyeceksek 'password' yazan kısma dokunmadan geçebiliriz.

Ardından 'choose 5 interests' yazan ksımda 5 ayrı ilgi alanı seçmeliyiz.

Burada yazanlardan çok belli olmayanların Türkçeleri ise şöyle:

Get Paid To: Para Kazanma
Fitness: Zayıflama
Current Events: Güncel Etkinlikler
Jokes/Humor: Şaka ve Mizah
Auctions: Müzayedeler
Recreation: Dinlence, Gezi
Shopping: Alışveriş
Jobs: İş Arama
Children: Çocuklar
Video Games: Bilgisayar Oyunları
Movies/TV: Sinema ve TV
Biz 2 Biz: İş Bağlama
Hw / Sw : Donanım Yazılım
Health: Sağlık
Social Networking: Sosyalleşme

Bu ilgi alanlarından size uyan 5 tanesini işaretliyorsunuz.

Delete account yazan yere ise hiç dokunmadan geçiyorsunuz. Bu hesabınızı silmek demek.

Ardından kırmızı harflerle verilmiş olan güvenlik kodunu yanındaki boşluğa giriyorsunuz... ve bitiyor.

Update profile yazan yere tıklayınca artık herşey hazır oluyor.


Veee internette kolay para kazanmak için de Incentives menüsündeki Browse Ads yazan yere tıklamamız yeterli:Veee internette kolay para kazanmak için de Browse Ads yazan yere tıklamamız yeterli:

Burada gün içinde değişik saatlerde farklı reklamların adresleri belirecek. Bunlardan daha önce tıklamamış olduğumuz birisine tıkladığımızda yeni bir internet penceresi açılacak. Pencerenin sol üst köşesinde bir geri sayım sayacı var. Geri kalan kısım ise size kendisini tanıtmak isteyen sitenin sayfası. Kolay bir şekilde para kazanmak için sadece geri sayım bitene kadar siteyi incelemeniz yeterli. Bu genellikle 10-30 saniye sürüyor. Sayaç bitince de sol üst köşede beliren 5 harfli kodu girip enter'a basıyorsunuz ve para hesabınıza geçiyor.

Reklamlar aslında genellikle ilginç oluyor. İşinize yarayacak gibiyse çekinmeden reklamı yapılan siteye üye olabilir ya da ayrıntılı inceleyebilirsiniz aslında. Ne de olsa 10 saniye'lik sorumluluğumuzu çoktan bitirdik...

Bu arada reklamların genelde Amerikan menşeli olduğunu, Amerikada ise sabahın bizim saatimizle 16:00 gibi başladığını hatırlamakta fayda var. Özellikle bu saatten sonra farklı saatlerde yeni reklamlar beliriyor.

Incetives menüsünde bir de Browse offers bölümü var. Bu yeni kısım daha çok para kazandırıyor. Burada, "Browse offers" yani "teklif ara" bölümünde, "free trial" üyelik programlarına katılım, anket katılımı, facebook benzeri sitelere üyelik vb.. gibi konularda reklamcılar var. Bu sitelere gidip sizden istenen bilgileri girdikten sonra adbux'a geri dönüp teklifin yanındaki submit tuşuna basarak sistemi bilgilendiriyorsunuz. Adbux sistem tarafından onaylanmasından sonra, yaklaşık 3 günde hesabınıza ilgili miktar aktarılıyor.Şimdi yukarıdaki My AdBux'a basarak hesabımızı ve ne kadar kazandığımızı görebiliriz:

Çok önemli bir nokta da sizin referans kodunuz. Bu My AdBux penceresinde göreceğiniz adresi arkadaşlarınızla akrabalarınızla paylaşarak onların da bu yeni para kazanma mecrasından yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Yalnız bir konuya dikkat. Bir bilgisayardan sadece bir kişi üye olabiliyor. Aynı bilgisayardan farklı kullanıcı adlarıyla üye olmaya çalışılırsa sistem önceki hesabı hile yapılıyor düşüncesiyle bloke edecektir.


Evet, işte böyle. Ben ve daha bir sürü kişi internetten gayet ciddi rakamlar kazanıyor; sanırım artık dünya ekonomisinin değiştiğini ve artık eski iş modellerine o kadar da mecbur olmadığımızın ayırdına varmalıyız. Bilgi ekonomisi sayesinde galiba endüstri çağının sonuna gelindi. Artık oturduğumuz yerden para kazanabiliyor, büromuzu cebimizde taşıyabiliyor. Dizimizin üstünde bir fabrika taşıyabiliyoruz...
kolay para, zengin olmak, nasıl para kazanılır, kolay para kazanma yolları, nasıl para kazanabilirim, kolay para nasıl kazanılır, kolay yoldan para kazanma, t, para kazanmanın kolay yolu, ev hanımları için iş ilanları, evde para kazanma yolları, zengin olmanın yolları, para kazanmanın en kolay yolu, zengin olmanin yollari, nasil para kazanabilirim, evde yapılabilecek işler, nasıl kolay para kazanılır, kolay para kazanma yöntemleri, kısa yoldan nasıl para kazanılır, zengin olmanın sırrı, ev hanımlarına evde iş, evde yapılabılecek ısler, , kolay yoldan para, ev hanımına iş, evden çeviri, evde nasıl para kazanırım, oturduğun yerden iş, evde para kazanma yöntemleri, evde para kazanmanın yolları, evde çeviri, en kolay para kazanma yolu, zengin olmanın kolay yolları, zengin olmanın kısa yolları, para kazanmanın sırları, para kazanmanın kolay yolu nedir, netten nasıl para kazanabilirim, netten iş, nasıl çok para kazanabilirim, kolay zengin olma, kolay para kazanmanın yolları, ev hanımlarının para kazanma yolları, evden para kazanma yolları, çok para kazanmanın yolları, zengın olmak, www.parakazanmayollari.com, www.avon.com.tr, para kazanmanın kolay yolları, para kazanmanın en kolay yolları, para kazanmak, nasıl zengin oldular, nasıl para kazanabılırım, kolay yoldan zengin olmak, kolay yoldan para kazanma yolları, kolay yoldan nasıl para kazanılır, kolay para kazanma yollari, kolay para kazanmanın sırrı, kolay para kazanmak istiyorum, kısa yoldan para kazanma yöntemleri, kısa yoldan para kazanma, internetten yapılabilecek işler, insan nasıl zengin olur, ev hanımlarına işler, ev hanımlarına göre iş, evde para kazanmanin yollari, evden nasıl para kazanılır, en kolay para nasıl kazanılır, zengin para, zengin olmanın kolay yolu, zenginler nasıl zengin oldu, yaşama sanatı, www.parakazanmayolları.com, tekstilde evde iş, sayısal lotodan nasıl para kazanırım, para kazanmanın sırrı, para kazanmanın koly yolu, oturduğun yerden para kazanmanın yolları, netten nasıl para kazanılır, nasil kolay para kazanilir, kolay zengin olmak, kolay yoldan para nasıl kazanılır, kolay para nasil kazanilir, kısa zengin olmanın yolları, kısa yoldan zengin olmanın yolları, kısa yoldan para bulma, ev hanımlarına uygun işler, ev hanımlarına iş ilanları, ev hanımlarına eve iş, evde para kazanma yollari, evde oturdugun yerde para kazanma, evden çalışarak nasıl para kazanabilirim, evde çalışarak para nasıl kazanılır, evde çalışarak nasıl para kazanılır, evde çalışarak nasıl para kazanabilirim, en çok nasıl para kazanılır, çok para kazanma yolları, ceviri evden, borsada kazanma yolları, borç ödeme yolları, ara kazanmanın yolları, zenin olmanın kısa yolları, zenğin olmanın yolları, zengin ve yoksul, zengin olmanin kisa yolu, zengin olmanın kısa yolu, zengin olmanın kısa yollarıü, zengin olmak icin, zengin olmak, zengin nasıl olunur, zenginlik olmak, zenginlik kolay, zengin karı, zengın olmanın yolları, zengın olmanın kısa yolları, yapılabilecek karlı işler, yabancı takı tasarımı sitesi, www.avon, türkiye nasıl zengin olur, sayısal loto sonucları, para zenginlik, para nasil kolay kazanilir, parakazanmayollari.com, para kazanmanin sirlari, para kazanmanin kolay yollari, para kazanmanın kısa yolları, para kazanmanın kılay yolu, para kazan forum, para kazan, para, oturduğun yerde para kazanmak, oturduğun yerden para kazanma yolları, oturduğun yerden para kazanma yoları, oturdugun yerde ticaret, oturdugun yerden kazan, nette para nasıl kazanılır, netten zengin olma yolu, netten para, nasxfdl para kazanxfdlxfdr, nasxc4xb1l para kazanxc4xb1lxc4xb1r, nasıl kolay yoldan para kazanılır, nasıl kolay para kazanabilirim, nasıl daha iyi para kazanılır, nasıl daha çok para, nasıl çok para kazanılır, nasıl cok para kazanılır, kolay zenginlik, kolay yoldan zengin olmak için, kolay yoldan para kazan, kolay yoldan çok para kazan, kolay para nasil kazanılır, kolay para kazanma yontemleri, kolay para kazanmanin yollari, kolay para kazanmanın sırları, kolay para kazanmak, kolay kazan, klay para, kisa yoldan para kazanma, kısa yolda zengin olmanın yolları, kısa yoldan parayı bulmak, kısa yoldan para nasıl kazanılır, kazanmak, iyi para kazanma, iş ilanları ankara, iş ilanları, internette yapılabilecek işler, internetten para kazanma yolları, internetten para kazanma, internetten para kazan, internetten nasıl para kazanabilirim, internetten evden para kazanmak, internetten evden para kazanma, hayat kaybetmekten korkmayanları sever, havadan para kazanma yoları, havadan para kazanmanin yollari, ev planları, ev paraları, evinde para kazanma yolları, ev hanımları para kazanma yolları, ev hanımlarının işleri, ev hanımlarına yönelik iş ilanları, ev hanımlarına özel işler, evhanımlarına işler, ev hanımlarına iş ilanı, ev hanımlarına iş alanları, ev hanımlarına evde iş veren firmalar, ev hanımları iş, ev hanımları için uygun işler, ev hanımları için iş alanları, ev hanımları için eve iş veren firmalar, ev hanımları için evde iş, ev hanımları evde ıs, ev hanımına uygun iş, ev hanımına göre iş, eve işleri, eveden para kazanma yolları, evde yapılabilecek işler ticaret, evde yapılabılecek iş, evde yapabilecek iş, evde para nasıl kazanılır, evde para kazanma yöntemi, evde para kazanma ylları, evde para kazanmak, evde otururken para kazanmak, evde otururken nasıl para kazanırım, evde otururken nasıl para kazanılır, evde otururken nasıl para kazanabilirim, evde oturup para nasıl kazanılır, evden para kazanma yontemlerı, evden iş yaparak para kazanma, evde iş yaparak para kazanma, evde işler, evde iş evhanımlarına, evde çok para kazanma yolları, evde cevırı, en kolay yoldan para kazanma, en kısa yoldan zengin olmanın yolları, en kısa yoldan nasıl para kazanılır, en iyi para kazanma, en çok nasıl para kazanabilirim, en çok kazandıran tahminler, ek iş yapmak, cok zengin olmak icin, chipgold alım satım, borsa nasıl para kazanılır, borsada para nasıl kazanılır, borç ödemenin yolları, boncuk kolye satış,

Para Kazanma İpuçları

Para sahibi olmak bir şans değil. Zengin olmanın, oturduğunuz yerden paranın size doğru akmasını izlemenin yolları var. Kolayca para sahibi olabilir, kazandıklarınızın erimesini değil giderek artmasını sağlayabilirsiniz.

Şip Şak Çeviri - Kaliteli Teknik Akademik Ticari ÇeviriAnahtar sözcükler: internetten para kazanma, kolay para, zengin olmak, nasıl para kazanılır, kolay para kazanma yolları, para kazanmanın kolay yolu, evde iş, ek gelir

Bir F Network Sitesidir.